Vizualizare mesaje fără răspuns | Vizualizare subiecte active Acum este 11 Dec 2017, 05:56

Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Noile reguli de optimizare seo pentru 2013 
Autor Mesaj
GENERAL

Mesaj Noile reguli de optimizare seo pentru 2013
Salut prieteni,

am tot promis un articol despre noile reguli de optimizare seo pentru anul 2013. Si pentru ca acum cateva saptamani am lansat oficial si trainingul de seo pentru 2013 am decis sa fac un rezumat mai amplu in articolul de mai jos. Sper sa va fie de folos fie ca ramaneti doar cu atat informatie, fie ca va inscrieti la training.

Citat:
Dupa cum se stie deja in lumea cunoscatorilor in ale seo, anul 2012 a fost crucial din punct de vedere al modificarilor majore aduse de catre Big G. Anul 2013 se anunta cel putin interesant pe mai departe, Google anuntand oficial ca ce s-a intamplat in 2012 este de abia inceputul.

Este de fapt o lupta justificata pana la un punct al lui Google impotriva spamerilor si a siteurilor cu o calitate foarte prosta. Din punctul meu de vedere daca mai doresti sa existi cu rezultate bune in optimizare seo ai nevoie de un program de training care sa te invete cum sa iti concepi strategia de seo si evident care sa te tina la curent cu toate modificarile aparute intre timp.

Articolul integral il gasiti aici : http://afacereazilei.ro/Propuneri-de-afaceri/noile-reguli-de-optimizare-seo.html

Astept aici pareri si sugestii!! :headshot:

06 Feb 2013, 21:14
Profil YIM WWW
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 1 mesaj ] 
Linkuri Ieftine